HB-A160/CDS90GN8-B2 / MHA-V16W/D2RN8-B2 Midea šilumos siurblys oras-vanduoM-THERMAL ARCTIC
Parduota 0. Liko tik 1
Likutis: In Stock
Prekės ženklas:
Prekės kodas: HB-A160/CDS90GN8-B2 / MHA-V16W/D2RN8-B2
Prekės aprašymas
 Pagrindiniai privalumai
  • Darbas iki –25 °C lauko temperatūros – patikimas šildymas net šalčiausiomis žiemomis
  • DC inverterinė technologija – stabilus ir taupus veikimas
  • 3 funkcijos viename įrenginyje: šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas
  • A+++ energijos klasė – aukštas efektyvumas ir mažos elektros sąnaudos
  • R32 šaltnešis – ekologiškas, saugesnis ir energiją taupantis sprendimas
  • Tylus veikimas – komfortas be triukšmo
  • Integruotas Wi-Fi valdymas – nuotolinė kontrolė per išmanųjį įrenginį
  • Karšto vandens temperatūra iki 60 °C
  • Split tipo konstrukcija – lankstus montavimas ir paprasta priežiūra
  • Tinka grindiniam šildymui, radiatoriams ar fan coil sistemoms
Techniniai duomenys
  • Vidinis blokas: HB-A160/CDS90GN8-B2
  • Lauko blokas: MHA-V16W/D2RN8-B2
  • Tipas: Split tipo oras–vanduo šilumos siurblys
  • Serija: Midea M-Thermal Arctic
  • Šildymo galia: 16,0 kW
  • Vėsinimo galia: 16,5–17,0 kW
  • Naudojamas šaltnešis: R32
  • Darbo temperatūra: iki –25 °C
  • Energijos efektyvumas: A+++ (šildymas) / A++ (vėsinimas)
  • Maks. vandens temperatūra: iki 60 °C
  • Valdymas: integruotas valdiklis + Wi-Fi (standartinė įranga)
  • Funkcijos: šildymas, vėsinimas, karšto vandens ruošimas
  • Montavimas: lauko ir vidaus blokai (hidraulinė sistema)
  • Gamintojas: Midea
Tinka naudoti:
  • Dideliems individualiems namams ar dvibučiams
  • Komercinėms ir visuomeninėms patalpoms
  • Renovacijos ir naujos statybos projektams
  • Grindinio šildymo, radiatorių ir ventiliatorinių konvektorių sistemoms
Prekės specifikacija
  • Gamintojas Midea
  • Įrenginys Oras - Vanduo
  • Tinka plotui iki, m² 320
  • Wi-Fi Taip
  • Efektyvus šildymas iki, °C -25
  • Nominali šildymo galia, kW 16,0
  • Nominali vėsinimo galia, kW 14,2
  • SCOP 4,62
  • EER 3,61
  • COP 4,50
  • Energinio efektyvumo klasė A+++
  • Projektinė šildymo galia (Pdesignh), kW 13,0
  • Matmenys 420×790×270 / 1118×865×523
  • Svoris, kg 39 / 112
  • Jungiamųjų vamzdžių diametras, col. 3/8 + 5/8
  • El. maitinimas, V/f/Hz 380V/3f/50Hz